LIERAC

“1975'te kurulan LIERAC Laboratuvarları; cilt bozuklukları ve yaşlanmasındaki uzmanlığı, formüllerinin etkinliği ve her bir ürünü duyular için keyif haline getiren ' Fransız' cazibesi ile  kadınlar için vazgeçilmez bir cilt bakım markası yarattı.”

 

1975'te Dr Leon CARIEL tecrübesini ve cilt uzmanlığını tüm kadınların hizmetine sunmaya karar verdi.

LIERAC, yüz ve vücuttaki cilt yaşlanmasının ve  estetik bozuklukların gözle görülür işaretlerinin düzeltilmesi alanında uzmanlaşmış ilk Fransız marka oldu. Marka keyifli güzellik ritüellerini ve etkinliği kanıtlanmış ürünleri birleştirerek kendini "teknik kozmetik" açısından uluslararası bir referans olarak kabul ettirdi.Aktif Phyto-Kozmetik'in öncülerinden olan LIERAC, markanın orijinal değerleri olan yenilik, performans, güvenilirlik ve feminenliği yansıtacak ürünler yaratmak için en iyi aktif bitkisel içerikleri yüksek standartlı bilimle birleştirir.

LIERAC cildinizin sesini dinler, anlar ve konuşur. Bu görülebilen ve hissedilebilen bir uzmanlık belirtisidir; her gün yanınızda olup güzel görünmenize ve güzel kalmanıza yardımcı Fransız cazibesi

Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.
E-BÜLTEN
Kampanya ve duyurulardan haberdar olun, fırsatları kaçırmayın. Email adresinizi kaydedin